שלום אורח
התחבר
דלת הזזה clear view

Clearview – עמידה נאמנה בקונספט המינימאליזם
בשנים האחרונות גברה דרישה מצד אדריכלים ומעצבי פנים רבים לדלתות בעלות מפתחים גדולים יותר מהמקובל בעבר וביחד עם זאת נוצרה דרישה למראה מינימאלי של פרופילי האלומיניום מהם מורכבת למעשה הדלת.
דלת  Clear-view שפותחה במיוחד כדי לענות לדרישות הללו  תוכננה ועוצבה עם פרופילי אלומיניום דקים של 2.3 ס"מ בלבד! עם זאת, הדלת יכולה להגיע למפתחים שבעבר רק דלתות מאסיביות ומחוזקות יכלו לעמוד בהם.
דלת Clear-view, בשילוב משטחי הזכוכית  מכניסה את הנוף  ישירות לתוך הבית ללא שום גורם מתווך ואינה פוגעת בשדה הראייה של המתבונן.
מוצריClear-view  משרתים נאמנה את זרם האדריכלות המינימאליסטית העכשווי, ללא קווים גסים ושימוש בטכנולוגיה המאפשרת חוזק ועמידות לאורך זמן כמו גם שימושיות יוצאת דופן.

פיתוח מוצרי Clear-view הפך אותה לדלת הזזה מובילה בתחומה עם מפתחים במסגרת עדינה אשר מגיעים לגבהים של עד 4 מטרים, רוחב של עד 6 מטרים, תריסים ונציאניים מובנים וזכוכית מבודדת לבידוד אקוסטי ותרמי מושלם.

שימוש בפרופיל הדק של Clearview מאפשר הגדלת שדה הראייה ההיקפי מתוך המבנה ומחוצה לו תוך שמירה על איכות ללא פשרות וייחודיות עיצובית יוצאת דופן.
יישומים

דלת הזזה דו-כנפית

דלת הזזה דו-כנפית עם תריס גלילה

דלת הזזה עם תוספת כנף רשת

דלת הזזה תלת כנפית

חלון הזזה 4 כנפיים עם מפגש

חלון הזזה דו-כנפי

חלון הזזה דו כנפי עם תוספת כנף רשת

חלון הזזה דו-כנפי עם תריס גלילה

סוגי זיגוג

זיגוג-טריפלקס

זיגוג-רגיל

זיגוג-בידודית

גודל כנף מקסימלי ומגבלות נתיבים
3 מ' גובה על 4 מ' רוחב
עוביי זיגוג
12 מ"מ / 43 מ"מ עם אפשרות לצלון פנימי
מאפיינים ייחודיים
פתח נקי למפתחים גדולים מאד. נעילה חשמלית
אביזרים ומאפיינים ייחודיים

צלון פנימי

מנגנון נעילה

מיגוון צבעים