שלום אורח
התחבר
מחלקת פיתוח

    מחלקת הפיתוח והתכנון של אלובין

מחלקת הפיתוח והתכנון של אלובין עברה מהפך בשנים האחרונות וכיום נהנית מכוח אדם מיומן ובעל יכולת להתמודד מול דרישות הלקוחות, מורכבות ככל שיהיו. רמת הידע המקצועי הגבוהה של כל אחד מעובדי המחלקה מאפשרת טיפול מקצועי ומתן פתרונות פרטניים למספר גדול של משימות.

 

פעילות מחלקת הפיתוח של אלובין נותנת מענה ומתפרסת על מספר מישורים:

·         פיתוח מערכות אלומיניום חדשניות ופורצות דרך, כחלק מראיית העולם של החברה, כמובילה את שוק מערכות האלומיניום לבניין.

·         התאמת המערכות הקימות ("tailor-made") עבור הפרויקטים של לקוחותינו.

·         פיתוח מערכות ייחודיות לפרויקטים בסדר גודל המצדיק זאת.

·         מתן מענה שוטף ללקוחות הרבים המשתמשים במערכות אלובין בכל תחומי הבנייה, מתוך תפיסה עמוקה של תודעת שירות.

 

פיתוח המערכות החדשות נערך תוך שיתוף פעולה הדוק עם אנשי מחלקות השיווק והמכירות, כדי לענות על הצרכים המשתנים של השוק. במקביל, נערכים כל הזמן פיתוחים ייעודיים הצופים את פני העתיד, לדוגמא, דלת SL-150 המהפכנית אשר קבעה סטנדרט חדש בשוק דלתות ההזזה, מבחינת יכולת איטום, הפחתת רעשים חיצוניים וקלות תפעול. המוטיבציה של צוותי הפיתוח מונעת על ידי הבנת  החשיבות של עזרה הדדית במטלות המחלקה. אנשי המחלקה משתפים פעולה בישיבות "סיעור מוחות" באופן שוטף תוך חלוקת הידע המקצועי הקיים אצל כל אחד מהעובדים בה.

מחלקת הפיתוח מעודכנת כל העת באינפורמציה הזורמת אליה מאנשי השטח, השיווק והמכירות.   כפועל יוצא מעדכונים אלו, מאיסוף האינפורמציה של מחלקת השיווק ומהבדיקות הטכניות, נלקחות החלטות בנוגע לשיפור מתמיד של המערכות הקימות. כחלק ממובילות השוק, כל מערך הפיתוח באלובין מושתת על מערכות ההדמיה המתקדמות ביותר הקימות בשוק, יתרון המספק כלי עזר חשוב לאנשי הפיתוח ובנוסף, מפשט את תהליך העברת הפרויקט ללקוחות הישירים והעקיפים: יועצי אלומיניום, אדריכלים וכמובן קבלני אלומיניום.

                                                      
 
 

 

 

אלובין, כמפעל היחידי בישראל בו כל פעילות ייצור פרופילי האלומיניום, צביעתם ואלגונם נעשים בתוך המפעל, מספק יתרון נוסף לאנשי מחלקת הפיתוח – כל תהליך הפיתוח נעשה תוך שיתוף פעולה הדוק עם מנהלי ואנשי מחלקות הייצור, הגורם למוצרים לצאת לשוק לאחר שעברו את כל "טבילות האש" ובדיקות ייצור וצביעה אמתיים ולא תיאורטיים.